Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
CryoEM sněhové vločky
CryoEM sněhové vločky
CryoEM tmavý sněhové vločky
CryoEM tmavý sněhové vločky
Modré sněhové vločky
Modré sněhové vločky
Sněhové vločky na červeném pozadí
Sněhové vločky na červeném pozadí
Červené sněhové vločky
Červené sněhové vločky

397 Kč

ks

Nově máme možnost odložené platby! Vice najdete na stránce "Platební metody".
Dekorační bavlněný běhoun Více

Kód produktu: P00030 Doprava a platba

Dekorační bavlněný ubrousek.

Období svátků Vánočních je již odnepaměti spojeno se sněhem. Kouzlo padajících vloček dokáže vždy naplnit srdce upřímnou radostí a štěstím a upoutat zrak každého z nás, jako by jej viděl poprvé v životě. Je všeobecně známo, že sněhové vločky jsou v podstatě zmrzlé kapky vody, které jsou stejně jako každý člověk jedinečné J. Základním stavebním kamenem při tvorbě sněhové vločky je mikroskopická prachová částice v atmosféře. Díky kondenzaci vodní páry na povrchu této částice se tvoří ledový krystalek, jehož základním tvarem je šestihranná radiálně symetrická destička definovaná formou a orientací molekul vody v krystalku. Další kondenzací vodní páry dochází ke zvětšení objemu krystalku a výsledkem je již dobře známá sněhová vločka. Více vědeckých informací ohledně formování sněhových vloček můžete najít zde.  

Rádi bychom vám představili nové vzory a barevné kombinace, které vám pomohou vytvořit tu pravou vánoční atmosféru plnou zázraků a kouzel. Při tvorbě těchto vzorů byly použity snímky sněhových vloček pořízených pomocí světelné mikroskopie. Ta nám umožňuje nahlédnout na křehkou strukturu vloček jako na masivní bloky ledových vrstev. Užijte si dokonalosti struktur sněhových vloček v teple vašeho domova ;).

Detail zboží:

Látka: 100% bavlna

Hmotnost: 150 g/m2 

Rozměry: 30 cm x 130 cm

Peče: prát v pračce při teplotě do 40 °C, nebělit. Sušit v bubnové sušičce při střední teplotě. Žehlit při střední teplotě. Chemicky nečistit.