ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přijímáme, shromažďujeme a ukládáme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám je poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k ​​Internetu; přihlásit se; emailová adresa; Heslo; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme používat softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakci se stránkami a metod používaných k procházení mimo stránku. Shromažďujeme také osobně identifikovatelné informace (včetně jména, e-mailu, hesla, komunikace), platební údaje (včetně údajů o kreditní kartě), komentáře, zpětnou vazbu, recenze produktů, doporučení a osobní profil.Vaše osobní údaje budou použity pouze z níže uvedených konkrétních důvodů.

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

- poskytování a provozování našich služeb;

- poskytování našim uživatelům nepřetržitou zákaznickou pomoc a technickou podporu;

- možnost kontaktovat naše návštěvníky a uživatele prostřednictvím obecných nebo přizpůsobených oznámení týkajících se služeb a propagačních zpráv;

- vytvoření agregovaných statistických dat a dalších agregovaných a / nebo odvozených neosobních informací, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb;

- dodržování veškerých příslušných zákonů a předpisů.

Naše společnost využívá online platformu společnosti Upgates.com, která nám umožňuje prodávat Vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště, databází a obecných aplikací Upgates.com. Tato společnost ukládá Vaše data na zabezpečených serverech.

Všechny brány pro přímé platby nabízené společností Upgates.com a používané naší společností splňují standardy stanovené PCI-DSS vydané Radou pro bezpečnostní standardy PCI, představující společenství značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zpracování informací o kreditní kartě naším obchodem a jeho poskytovateli služeb. Úplné podmínky zpracování osobních údajů s ohledem na platby kartou a rychlé bankovní převody najdete zde.

Dovolujeme si Vás upozornit, že Vás můžeme kontaktovat z důvodu informování o stavu či případných řešeních problémů s Vaším účtem, soudním sporu, poplatcích nebo dlužné částce, popřípadě se Vás můžeme dotazovat na vaše názory prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, zasílat aktualizace o naší společnosti nebo jinak Vás kontaktovat za účelem prosazení naší uživatelské smlouvy, příslušných vnitrostátních zákonů a jakékoli dohody, kterou s Vámi můžeme mít. Pro tyto účely vás můžeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a pošty.

Pokud již nechcete, abychom Vaše údaje zpracovávali, kontaktujte nás prosím na adrese info@scicanvas.cz nebo nám pošlete poštu na adresu: Deblín 386, Brno-venkov 66475 Česká republika.

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím kontrolujte. Změny a upřesnění se projeví okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Provedeme-li zásadní změny v těchto zásadách, upozorníme Vás zde, že byly aktualizovány, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, je používáme a / nebo zveřejňujeme.

Pokud byste chtěli mít přístup, doplnit, upravit nebo smazat jakékoli osobní údaje, které o vás máme, můžete nás kontaktovat na adrese info@scicanvas.cz nebo nám poslat dopis na adresu: Deblín 386, Brno-venkov 66475 Česká republika.

Kompletní zásady ochrany osobních údajů si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu.