Seznamte se s naším týmem.

SciСanvas byl vytvořen ve spolupráci molekulárních biologů s designéry.

MARIA ZLOBINA

Maria je zakladatelkou a inspirátorkou projektu SciCanvas.

Maria získala doktorát z buněčné biologie v Petrohradu při studiích na Cytologickém ústavu Ruské akademie věd. Poté se přestěhovala do České republiky a začala studovat strukturní biologii hlouběji do detailů přírody.

Maria, inspirovaná krásou buněk, virů, molekul a života ve všech aspektech, se rozhodla zahájit tento projekt, aby všichni poznalii, jak krásná, fascinující a zábavná je věda. Při kontaktu se svými kolegy z různých vědeckých oborů má jedinečnou příležitost spatřit rozmanitou krásu samotné přírody a také jedinečnou krásu lidské mysli objevující a zobrazující mnoho procesů a předmětů v přírodě, které nelze vidět pouhým okem. A nyní by Maria ráda toto všechno chtěla sdílet s celým světem!

DIANA MARKOZASHVILI

Diana je vědkyně a vizuální umělkyně, původem z ruského Petrohradu.

Diana dokončila doktorát z molekulární biologie na univerzitě Paris-Saclay ve Francii. O něco později získala titul v oboru design. Diana se také věnuje fotografii a výtvarnému umění. Účastnila se fotografických výstav, publikovala ve fotografických časopisech a řídila řadu projektů festivalových dekorací. Diana má zájem o fluorescenční umění, které vyjadřuje její magickou vizi života.

Odkaz na instagram Diany.

DANILA BOBKOV

Danila získal doktorát z buněčné biologie a v současné době také pokračuje a propaguje ruskou vědu na Cytologickém ústavu v Petrohradě.

Danila je Megamysl. Všechno ví a zná, a pokud náhodou ne, dříve nebo později na to přijde. Danilu charakterizuje pozitivní vibrace, důvěru a upřímný pohled. Jeho oblíbenou zábavou je dívat se do mikroskopu.

Danila je autorem mnoha krásných obrázků z konfokální mikroskopie, které jsme měli to štěstí použít pro vytvoření našeho originálního designu látky.

Odkaz na Daniluv YouTube.

ANASTASIYA VOLOKHOVA

Anastasiya studuje doktorát v oblasti bioinformatiky.

Anastasiya je zamilovaná do analogové fotografie již devátým rokem a je autorkou téměř všech našich fotografií na webu.

Odkaz na Nastuv instagram.